Ödeme ve Teslimat
Kredi Kartı ile Online Ödeme

Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.Garanti bankasına taksit seçenekleri mevcuttur. 

Kapıdan Ödeme

Kapıdan ödeme sistemimiz bulunmamaktadır..

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

TESLİMAT

Çalışma Saatimiz : 07:00 / 18:00 arasındadır.
Yukarıda belirtmiş olduğum saatler içerinde whatsapp hattından dilerseniz sipariş oluştura bilirsiniz veyahut web sitemiz üzerinden 7/24 siparişinizi oluştura bilirsiniz siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Türkiye geneli teslimat süresi 1 gündür.. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo,MNG Kargo ile kargo gönderimlerimiz sizlere daha kolay ulaşmaktadır..